Postav si pilíře
svého podnikání


Co jsou pilíře v podnikání?

Pokud chcete podnikat a být úspěšný je dobré určit si to své HLAVNÍ podnikání, které budete rozvíjet a které Vám dáva největší smysl a nejrychlejší růst. Co je, ale ještě důležitější? Začít stavět menší pilíře, které budou takovou oporou pro pilíř hlavní. Je to podnikání, které Vám nezabere tolik času, ale poroste svým tempem a v případě jakéhokoliv podlomení hlavního pilíře jsou schopné ty malé pilíře ten hlavní podržet.

A proč tak složitě? Už tak mi podnikání odebere většinu mého času.

Pokud by se Vám zhroutilo jedno podnikání po víc jak 20 letech, tak jako mně, tuhle otázku byste ani nepoužili. Nemusíte zkrachovat svou „neschopností“ ,špatnými propočty nebo živelnou pohromou, ale zkrátka o to můžete přijít z důvodů, které by Vás na začátku podnikání a budování ani ve snu nenapadli. Pokud Vás zajímá víc…napiště si o Ebook Zdarma – Radosti a strasti v restauračních a ubytovacích službách

Musí spolu být pilíře
podnikatelsky příbuzné?

NEMUSÍ ba právě naopak. Přesněji řečeno je lepší, když spolu nemají vůbec nic společného. Uvedu příklad: pokud bych podnikala v restauračních a ubytovacích službách, tak např. v době pandemie by mi rostly jen náklady za pronájem nebo v lepším případě (pokud budete ve vlastním) jen náklady na zálohy energií, ale příjem by nebyl žádný.
Pokud budete mít záchraný pilíř v online podnikání, třeba eschop, který nemusí být ani váš vlastní, můžete jen prodávat produkty, mít z nich provizi a vše ostatní za vás pořeší výrovbce. Nebo můžete mít online produkty, ebooky, kurzy atd. Dále můžete mít afilliate programy nebo spolupráci jako doporučovatel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Přejít nahoru