SEBE-ROZVOJ

Je to způsob a zároveň řešení jak rozvíjet své tělo, duši i mysl. 

Sebe-rozvoj je „práce“ sám na sobě po stránce duševní, tělesné a myslící. Pokud se budeme snažit obejít jednu část z toho co je naší součástí, zákonitě budou pokulhávat další dvě a tím pádem nám zákonitě bude pokulhávat některá z našich životních oblastí. Ať už je to zdraví, vztahy, láska, finance, prostě hojnost, kterou si zaslouží každá bytost. Hojnost která je tu pro každého, jen musíme být v úplné rovnováze.

Proto je dobré soustředit se na sebe samého jako celek a pak můžeme dosahovat až překvapivých výsledků, které nás samotné dovedou k úžasu.

Je to jen na nás samotných, nikdo jiný to změnit nemůže

První věc, kterou jsem si já sama připustila, je ta, že nejsou jen zákony, které jsme si vymysleli my lidé, ale že existují i vesmírné zákony, které když pochopíme a přijmeme, stojíme na startu tvořit si svůj život podle svých přání a představ.  S dodržováním jednoduchých pravidel. Pokud patříte mezi ty, u kterých převládá jejich mysl (ego) bude to pro vás větší oříšek, tak jak to byl pořádný kokos pro mě.

Nedojde k Vám žádný stréc tam z vrchu s dlouhým plnovousem a neřekne Vám „hele Franto, to děláš fakt blbě a proto máš tu nemoc, proto ti odešla Anča za jiným, proto ti prachy sebral tvůj nejlepší kámoš a to VŠE se ti děje NE proto, abys zanevřel na všechny, všechno i svůj život, ale abys POCHOPIL“.

Můžeme si utvářet svůj vlastní život, ale musíme pochopit školu života. Je to ta jediná škola kde se můžeme naučit VŠE a nejsme stresovaní žádnými časovými limity a žádným ohodnocením, strachy a brzdy si tvoříme pouze ve své hlavě.

Není to o dokonalosti

Já osobně se rozhodně neřadím mezi osvícené, bezchybné, vševědoucí…  Díky bohaté zkušenosti s životními držkopády, díky hledání cesty z toho ven, díky tomu, že jsem na „vlastní kůži“ pocítila, jak chutná prohra z které se dlouhá léta otřepáváte, můžu svým sdílením pomoci těm, kteří hledají plamínek naděje, záchranné lano, nebo aspoň záblesk světýlka na konci tunelu.

Právě proto SDÍLÍM svou cestu. Tak jako před lety jsem našla já skvělé bytosti, které mi svým sdílením daly NADĚJI a VÍRU.

Vyzkoušejte ZDARMA 42 denní kurz

Translate »
Přejít nahoru